Oferta - Wodzireje Jaroszyńscy

Funkcja wodzireja


Wodzirej prezentuje się okazale i to bynajmniej nie ze względu na posturę. Odpowiedni strój, dostosowany do charakteru uroczystości, to podstawa. Strona wizualna jest równie ważna jak umiejętności wodzireja, który poza wrodzonym talentem powinien posiadać również cechy stricte artystyczne. Warunkiem sukcesu jest przede wszystkim poczucie humoru. Wodzirej, jako mistrz ceremonii, czyli osoba prowadząca, ma obowiązek powitania gości, gdy pojawiają się na sali, wznoszenia toastów, zapowiadania kolejnych elementów uroczystości, stwarzania pozytywnej atmosfery, zachęcania gości do wspólnej zabawy i wyjścia na parkiet. Można wręcz stwierdzić, że wodzirej organizuje imprezę pod względem merytorycznym i stricte zabawowym.


Napisz do nas

Jaki więc powinien być wodzirej?


Przede wszystkim otwarty na ludzi, wesoły i z poczuciem humoru. Konieczna jest również swoista charyzma, która niczym magnes przyciąga ludzi. Anna i Jan Jaroszyńscy to wodzireje z powołania – praca jest dla nich pasją i przyjemnością. Z radością dbają o przebieg imprezy, opierając się na schemacie uzgodnionym ze zleceniodawcami, realizują program w sposób charyzmatyczny i wyjątkowy, bez względu na to, czy jest to staropolskie wesele, czy też tematyczny bal karnawałowy.


Kontakt z nami

Bale karnawałowe, studniówki, wesela


Anna i Jan Jaroszyńscy to wodzireje z powołania. Praca jest dla nich pasją, lubią tworzyć, wcielać się w role, zabawiać ludzi. Tworzą wyjątkowe oryginalne scenariusze, zaskakują, bawią i zapewniają wspaniałe wspomnienia. Działają razem lub osobno, w zależności od potrzeby i charakteru zlecenia. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, począwszy od wieczorku kawalerskiego lub panieńskiego, poprzez wesele, studniówkę, a imprezie firmowej skończywszy.


Zatrudnij nas