Kolorowo, oryginalnie, zabawnie

Wieczór panieński w towarzystwie baśniowych lub fantastycznych postaci, tematyczne wesele, event firmowy, studniówka. Współcześni ludzie poszukują oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań, inspirujących i zaskakujących jednocześnie.

Im ciekawszy i bardziej oryginalny scenariusz, tym lepiej. Priorytetową funkcje na tej płaszczyźnie spełnia wodzirej, którego zadaniem jest przygotowanie scenariusza i prowadzenie imprezy.

Zadanie na pozór bardzo proste, w rzeczywistości wymaga jednak kreatywności i elastyczności, czyli umiejętności szybkiego reagowania w nieprzewidzianych momentach.Show na każdą okazję

Największym podziękowaniem dla wodzireja jest widok zadowolenia i radości na twarzach uczestników imprezy. Doskonałym narzędziem okazuje się show, spontaniczna, choć przemyślana i dokładnie zaplanowana zabawa.

Scenariusz powinien być dostosowany do potrzeb konkretnej grupy odbiorców, inne show organizuje się dla dzieci, inne dla dorosłych, inaczej przebiega zabawa weselna, a inaczej firmowy event tudzież impreza o charakterze integracyjnym. Należy również pamiętać, że w najmniej oczekiwanym momencie mogą pojawić się nieprzewidziane sytuacje, wymagające od prowadzącego zmiany kierunku działania.

Show, jak sama nazwa wskazuje, to spontaniczna impreza, oparta przede wszystkim na dobrej zabawie. Obowiązkowo musi być kolorowo i wesoło.

Charakter show może być bardzo różny, w dużej mierze zależy to od pomysłowości i kreatywności wodzireja, a także od indywidualnych sugestii prowadzącego.

Jedną z propozycji jest pojawienie się na scenie Elvisa Presley'a, legendy światowego rock'n'rolla. Wodzirej ma w tym przypadku szerokie pole do popisu. Poza prezentacją znanych szlagierów artysty istnieje możliwość przybliżenia jego życia, które wcale nie było usłane różami. A wszystko można przygotować w otoczce zabawy i wszech obecnego humoru.

Ważnym elementem każdego show są rekwizyty oraz wystrój sali tudzież miejsca, w którym impreza jest organizowana. Doskonałym przykładem może być tutaj powrót do wspaniałych czasów PRL – niekończące się kolejki, puste półki, alkohol sprzedawany po godzinie 13.00 i ogólna radość. Realia minionej epoki doskonale oddaje odpowiednio przygotowana scenografia, dopełniona pokazami multimedialnymi, muzyką i zabawą. Nie może oczywiście zabraknąć tematycznych konkursów i quizów, ale w tym już głowa wodzireja. Ważne, aby wszyscy doskonale się bawili, bez względu na wiek i płeć.

Dla nieco bardziej posuniętych w wieku będzie to doskonała okazja do wspomnień, natomiast dla młodzieży – nietypowa lekcja historii. W połączeniu ze wspaniałą zabawą powstaje niesamowity koktajl radości, który uderza niczym najlepszy alkohol.

Wieczór kowbojski to idealna propozycja na wieczór panieński, natomiast wieczór kawalerski dopełni impreza hawajska, dzięki której żegnający się z wolnością młody człowiek ma okazję skosztować niezapomnianego smaku niezapomnianej przygody, suto skropionej skropionej egzotycznym szaleństwem.