Pierwszy taniec? Czy to takie trudne?Taniec mamy we krwi.

Tańczymy od wielu lat. Z chęcią nauczymy także i Was!

Jeśli czeka Ciebie ważne wydarzenie, a w tańcu czujesz się niepewnie – napisz do nas! Pierwszy taniec nowożeńców, studniówkowy polonez, czy choćby pokazowy taniec podczas firmowej imprezy to chwile bardzo emocjonujące i niezwykłe.

Piękna kreacja jest ważna, jednak nie wystarczy, warunkiem dobrej zabawy i udanej imprezy jest nienaganny taniec. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi wodzirej. Wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić sytuację tudzież problem i umówić się na lekcję tańca.

W zależności od potrzeb i indywidualnych potrzeb tancerzy, może to być jedno lub kilka spotkań. Nauka tańca to doskonały sposób, by zdobyć umiejętności taneczne lub podszkolić posiadane już zdolności. W ofercie znaleźć można szkolenia indywidualne, jak również grupowe, sprawdzające się przede wszystkim w przypadku firmowych eventów. Z propozycji skorzystać może również młodzież, przed którą pierwszy bal życia, czyli studniówka.


Pierwszy taniec to ważna sprawa – często to jedyna taka okazja w życiu! Nie lekceważ tego!

Wybór repertuaru tanecznego jest dostosowany do potrzeb imprezy – w przypadku studniówki priorytetem jest polonez, klasyczne tańce dominują także podczas przygotowań weselnych, natomiast w przypadku imprezy firmowej, repertuar może być bardziej odważny i współczesny, z uwzględnieniem aktualnych trendów dyskotekowych. Zaletą tego typu przedsięwzięć jest to, że choreografia układana jest indywidualnie, co zapewnia niepowtarzalność i oryginalność zabawy.

Jesteśmy profesjonalistami, poza umiejętnościami tanecznymi posiadamy doskonały zmysł komunikacyjny i zdolności interpersonalne. Są to cechy, które w znaczny sposób ułatwiają kontakt, niwelując barierę dzielącą przysłowiowych uczniów i nauczycieli. Nauka tańca to przede wszystkim zabawa i przyjemność.

Nie od dziś wiadomo, że fundamentem udanej zabawy weselnej jest pierwszy taniec w wykonaniu pary młodej. Dla nowożeńców jest to swoisty sprawdzian, oczy wszystkich gości weselnych zwrócone są właśnie w ich kierunku. Wbrew pozorom nie jest to wyłącznie moda czasów współczesnych, pierwszy taniec stanowił integralny element wesela już w dawnych wiekach, symbolizując jedność małżonków oraz wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tego dnia.

Oficjalnym nierozpoczęciem zabawy studniówkowej jest polonez. Co prawda par na parkiecie jest wiele, jednakże poszczególne, niczym elementy układanki, tworzą spójną całość, dlatego też tak bardzo ważna jest precyzja i dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Naucz się profesjonalnie tańczyć!

Zaskocz znajomych, partnera lub partnerkę. Czekamy na Ciebie!

Z nami nauczysz się tańczyć już w kilka lekcji

Ponad 15000 zadowolonych par

Kursy indywidualne

80PLN/ 45 min

  • indywidualne podejście
  • niska cena
  • wystarczy do 6 lekcji
  • choreografia do każdej piosenki

Kursy
grupowe

15PLN/ 60 min

  • nauka tańców weselnych & dyskotekowych
  • pokonanie nieśmiałości
  • życzliwa atmosfera
  • z nami tańczyć każdy może