Opinia Beaty i Pawła


Witajcie, Przeważnie planując wesele myślimy orkiestra lub DJ, my wybraliśmy duet wodzirejów małżeństwo Ania i Jan Jaroszyńskich. W pierwszym kontakcie bardzo pozytywni, mili nawet przy ustalaniu scenariusza, byli pomocni, otwarci na propozycje. Doradztwo i konwersacje z nimi to wielki pozytyw. Myślę że każdy tak samo jak my mieliśmy jakieś obawy czy wesele się uda, oprócz młodych to wodzireje grają drugie skrzypce i tak naprawdę od nich zależy dobra zabawa. Chcielibyśmy bardzo mocno podziękować naszym wodzirejom za bardzo udana zabawę to co oni robią jest niesamowite. Świetne zabawy i dużo atrakcji. Goście zachwyceni, wielu po naszym weselu pytało o kontakt. Niektórzy pierwszy raz mieli styczność z wodzirejami, zawsze byli na weselach gdzie grały zespoły i tylko słyszeliśmy same pochwały. Duet wodzirejów Anny i Jana Jaroszyńskich to ludzie z powołaniem i pasją przy tym profesjonalni w każdym calu. Z czystym sercem polecamy duet wodzirejów Anię i Jana. Jeśli chodzi o nas chcemy bardzo podziękować za poprowadzenie najważniejszej imprezy w naszym życiu. DZIĘKUJEMY.


Kontakt

Opinia Justyny i Macieja


Gorąco polecamy Anię i Janka Jaroszyńskich! Profesjonaliści i świetni ludzie przede wszystkim :) Braliśmy ślub plenerowy, który razem z panią urzędnik poprowadził Janek. Bardzo fajnie to wyszło i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o całą naszą współpracę, to nic dodać, nic ująć. Mimo, iż nie byliśmy chyba najłatwiejszą parą, bo wiedzieliśmy czego chcemy (a czego nie ;), Janek stanął na wysokości zadania. Wysłuchał, opracowaliśmy scenariusz, podpowiedział, jeśli nie byliśmy czegoś pewni i tego rzeczywiście się później trzymał razem z Anią prowadząc brawurowo całe wesele - od samego początku do końca. W trakcie wesela byli z nami w bezpośrednim kontakcie i wszystkie nieustalone wcześniej rzeczy, które wychodziły w tzw. praniu, a których nie dało się przewidzieć, Janek konsultował z nami, pytając o naszą opinię. Całości dodał smaczku fakt, że mieli ze sobą śmieszne gadżety typu okulary, peruki, pompowanki, które były dodatkowym motywem fajnej zabawy wśród gości. Nota bene, śmieszne zdjęcia z tego wszystkiego wyszły... ;) Goście zachwyceni! Leczyliśmy wszyscy nogi cały tydzień po weselu... :) Niech najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż wesele zaczęło się ok. 16:30, a z sali wraz z ostatnimi gośćmi wychodziliśmy o 7! :)) Muzykę każdy umie puścić, ale wsłuchać się w gości i poczuć klimat danego wesela, które przecież za każdym razem jest nieco inne, już nie każdy... Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz, wybór byłby jeden: Ania i Janek! Kolorowo, wesoło, profesjonalnie! Naprawdę gorąco polecamy! :)


Kontakt

Opinia Andżeliki i Adriana Tchórzewskich


Niezapomniane wesele dzięki Ani i Jankowi! Stworzyli weselną atmosferę zanim jeszcze Młoda Para pojawiła się na sali weselnej. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu międzynarodowej imprezy! Bariera językowa i kulturowa dla nich nie istnieje! :) Od wesela minęło już dwa tygodnie a Goście mówią tylko o dobrej zabawie! Dzięki Ani i Jankowi nasze wesele przejdzie do historii jako udane dla wszystkich Gości! Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że w końcu zjawił się ktoś, kto wszystkim dogodzi! Zabawy integracyjne i oczepinowe przeszły wszelkie oczekiwania! Były gwarancją dobrej zabawy zarówno dla nas jako Młodej Pary, jak i Gości! Dla Jaroszyńskich nie ma rzeczy niemożliwych! Podejmą każde wyzwanie! Polecamy ten duet baaardzo gorąco!


Skontaktuj się

Sebastiana i Martyny


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia wesela przez Anię i Janka. Profesjonalnie przygotowani. Wszystko ustalają z parą młodą, ale w sytuacjach trudnych potrafią samodzielnie i skutecznie zadziałać. Zarówno my, jak i nasi goście bardzo dobrze się bawiliśmy i to do białego rana:) Szczególnie jesteśmy zadowoleni ze sposobu prowadzenia oczepin i zaproponowanych zabaw i konkursów - dobra zabawa, a przy tym pełna kultura. Nie zapomnimy także nigdy naszego pierwszego tańca, do którego Janek przygotował nas w zaledwie dwa tygodnie podczas dwóch spotkań. Dziękujemy:)


Skontaktuj się

Opinia Pauliny i Konrada Chybowskich:


Jeśli: -chcecie,aby Wasze wesele było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju -chcecie,żeby o Waszym weselu mówili "czegoś takiego jeszcze nie przeżyliśmy" -chcecie czuć się w ciągu waszego wyjątkowego dnia bardziej wyjątkowo dzięki profesjalnemu podejściu -chcecie wymęczyć gości tańcem i zabawą, a nie nudą przy stole -nie chcecie martwić się o kontakt wodzirejów z obsługą sali weselnej (a to bardzo ważne!!) -macie dość powtórek każdego wesela, w którym uczestniczyliście -macie szalone pomysły i szukacie równie szalonych realizatorów... ...tylko Wodzireje Jaroszyńscy :)


Napisz do nas

Opinia Magdaleny i Piotra Stusińskich


Super zabawę weselną mieliśmy dzięki Ani i Jankowi :) Goście zadowoleni, wybawili się i powtarzają że to coś innego niż zespół :) było fajnie i oryginalnie Dziękujemy za poświęcony nam czas, cierpliwość do naszego pierwszego tańca i że zgodziliście się z nami być w tym wyjątkowym dla nas dniu :* SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAMY ... Ania i Janek najlepsi wodzireje :) Pozdrawiamy


Kontakt z nami

Opinia Agnieszki i Szymona


Serdecznie dziękujemy za cierpliwość serdeczność i miłą atmosferę a to wszystko dzięki najlepszym trenerom jakich poznaliśmy. Dzięki nim nawet mój partner który do tańca nie miał przekonania zmienił zdanie i nieźle zasuwa na parkiecie. Mieliśmy okazję również pobawić się na imprezie którą przygotowali Anna i Jan i przyznam szczerze, że to była najlepsza impreza na której byliśmy już z obecnym mężem. Ale to nie ostatnia przygoda z naszymi trenerami ponieważ dzięki nim nasz pierwszy taniec na weselu był wyjątkowy i każdy z zachwytem i zdziwieniem patrzył jak świetnie radzimy sobie na parkiecie myślicie, że to koniec... absolutnie nie, nasi świetni tancerze również byli na naszym weselu i są mistrzami w zabawianiu gości. U nas był to taniec belgijski rewelacyjne wykonanie, goście szaleli i bardzo miło wspominają tą atrakcję a na koniec żeby postawić kropkę nad i była chwila dla nas aby w skupieniu zobaczyć pokaż taneczny z udziałem Ani i Jana coś pięknego i niezapomnianego. Ania i Jan mają wielką pasję i miłość do tego co robią i w pewnym stopniu zaraziliśmy się od nich tą pasją a taniec myślę, że nawet w życiu się przydaje. Póki co nie kontynuujemy drugiego stopnia co nie znaczy, że nie zaczniemy narazie nasz 8-letni syn pilnie ćwiczy taniec z naszymi cudownymi TANCERZAMI.


Zatrudnij nas

Opinia Ewy i Tomasza


Dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele, wszyscy goście byli pod wrażeniem, wszystko dzięki wodzirejom Anna & Jan Jaroszyńscy wyszło idealnie, tak jak sobie wymarzyliśmy. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy:)


Napisz do nas

Opinia Doroty i Janusza


Dziś mija miesiąc, od kiedy Anna i Jan uświetnili nam uroczystość weselną. Cały czas dostajemy od rodziny i znajomych same pozytywne opinie. Jeśli chcecie świetnie się bawić, polecamy ich z całego serca:)


Napisz do nas

Opinia Joanny i Piotra


Super wodzireje:) Goście byli zachwyceni sposobem prowadzenia wesela. Świetnie dopasowana muzyka! I doskonała atmosfera w ciągu całego wesela. Po prostu profesjonaliści! Bardzo gorąco polecamy!:)


Napisz do nas

Opinia Weroniki i Damiana


Oprawa muzyczna wesela na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie atrakcje i zabawy dla gości oraz pary młodej prowadzone są z klasą. Goście weselni bardzo zadowoleni, a w naszym przypadku o 5 rano pojawiały się pytania czy nasi Wodzireje mogą zostać i grać dłużej:) Bardzo dziękujemy oraz pozdrawiamy:)


Napisz do nas

Opinia Ojca Prymicjanta Macieja Drzewiczaka


Współpraca z wami to czysta przyjemność. Nie musiałem się o nic martwić a goście bawili się świetnie przez osiem godzin. Myślę, że to doskonały wynik... biorąc pod uwagę, że była to prymicja i to do tego w 100% abstynencka. Potraficie też doskonale wyczuć atmosferę na sali. Chociaż część gości chciała uciekać jak najszybciej ze względu na dojazd do Warszawy... dla niektórych ostatnie 5 minut nieco się wydłużyło :)


Napisz do nas

PULS BIZNESU - WODZIREJE i TANCERZE ANNA I JAN JAROSZYŃSCY

Miło nam poinformować, iż nasze starania wodzirejsko – taneczne zostały docenione przez prestiżowe pismo PULS BIZNESU.
Zajawka o nas jest na PIERWSZEJ stronie. Ciąg dalszy artykułu na stronie 12 i 13.
Zachęcamy do lektury numeru z 7 kwietnia 2015 r. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wszelkie wsparcie i zaufanie:)

główkazkólkiem  s1

s2